Anker Eufy | Large Capacity Dust Bags, 2.5L | T29F70A2 | 6 pc(s) | Gray
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29F70A2
- Saadavus: 5
-
19€
Anker Eufy | Large Capacity Dust Bags, 2.5L | T29F70A2 | 6 pc(s) | Gray
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Kogus pakis | 6 pc(s) |
| Kottide arv | 6 |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 322 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 56.80 g |
| Plastic (No PET) | 14.20 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Large Capacity Dust Bags, 2.5L |
| Producer product name | T29F70A2 |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tolmukoti mahutavus | 2.5 L |
| Toote värv | Gray |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


